VİP SALON
Harran Hotel

Toplantılar & Sosyal Etkinlikler
Hotel Harran’nın çok amaçlı ve geniş toplantı salonları, profesyonel personeli sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermekteyiz. 4 adet toplantı salonumuz toplam 870 metrekare, en büyük toplantı salonumuz ise 430 metrekaredir ve salonlarımızın tamamı toplamda 1200 kişiyi ağırlayabilmektedir.

Tüm toplantı salonlarımız gelişmiş AV teknolojisi, televizyonlar, DVD oynatıcılar, kablosuz mikrofonlar, ışık ve ses sistemleri, projeksiyonlar ve dev perdeler ile donanmıştır. Ek olarak, Hotel Harran’nın bir kılasiği haline gelen şık ve güzel bir peyzaja sahip havuz başı alanı ve dış alan toplantı yeri, 1100 misafiri ister kokteyller ister düğünler için ağırlama kapasitesine sahiptir. Etkinliğinizin büyüklüğü ne olursa olsun; profesyonel catering ekibimiz, kapalı alanlarda 1200 katılımcı, düğünlerde maksimum 1100 katılımcıya hizmet verebilmektedirler. Kahve, çay ve atıştırmalık, kahvaltı öğle ve akşam yemeği servisi yapabilmektedirler.
 

ORGANİZASYON
Harran Hotel

Dış İkram Hizmeti
Hotel Harran, tüm eğlence ve ev sahipliğini üstlendiğiniz organizasyonlarınızda başlangıçtan bitişe kadar olan tüm catering gereksinimlerinize çözüm sağlamaktadır. Dış Catering ekibimiz Hotel Harran imzasını taşıyan hizmet, lezzet ve yüksek kalite cam bardaklar ve şık sofra takımı ile servis yapmaktadır. Böylece size misafirlerinizi ağırlamanız için fırsat tanımaktadır. Onlarca yıllık büyük etkinlik planlama deneyimleri olan profesyonel catering ekibimiz, otelimiz dışında belirlediğiniz herhangi bir yerde1200  kişiye kadar kusursuz oturmalı akşam yemekleri ve yine 5000 kişiye kadar resepsiyonlar organize edebilmektedir.

TÜRK HAMAMI
Harran Hotel

Sıcaklığın, ruhunuzu ve bedeninizi tamamen rahatlattığını hissedeceksiniz. Terapist, tüm vücuda etkili ve temizleme özelliğine sahip rahatlatan ve iyi hissetmenizi sağlayan keseleme işlemini tüm vücudunuza uygulayarak, mükemmel bir temizlik hissi sağlayacak, cildinizi pürüzsüzleştirecek ve yumuşatacak, hızlanan kan dolaşımı ise sağlığınıza olumlu etki edecek düzeyde hizmet vermektedir.Kendinizi canlandırmanız ve ödüllendirmeniz için Güzellik, Yaşam ve Spa Merkezimizi ziyaret etmenizden daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz. Kendinizi yatıştırıcı bir masajla şımartabilir veya eski bir Osmanlı geleneği olan otantik Türk Hamamımızı ziyaret ederek cildinizin yenilenmesini ve kaslarınızın gevşemesini sağlayan eski bir geleneğin deneyimini yaşayabilirsiniz.
 

DÜĞÜN ORGANİZASYON
Harran Hotel

Masalsı Düğününüzü belirleyeceğiniz konsepte göre hotelimizin birçok özelliğinden ve hizmetinden faydalanabileceğiniz, birçok farklı ihtiyacınıza cevap veren kapsamlı düğün gergekleştirebiliriz. Düğün organizasyonunuz için özel hizmet talep etmeniz halinde bünyelerinde barındırdıkları profesyonel organizatörleriyle hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için destek olabiliriz. İki hayatın bir olduğu unutulmaz anlar; düğünler… Bir çoğumuz için hayatımızın en nadide, en unutulmaz ve en özel anı. Harran Hotel düğün davet ve organizasyonalarına verilen önemin farkında. İşte bu yüzden bu değerli anı, kusursuz ve ölümsüz kılmak için mükemmel hizmet, özel salon süslemeleri, çiçekler, düğün pastası, özel  ve Harran Hotel Havuz Başı bünyesindeki tüm diğer olanaklar siz değerli konuklarımız için hazır.  

KONAKLAMA
Harran Hotel

Hotel Harran için üstün oda konforu önceliklidir. Geniş ve modern tasarımıyla Hotel Harran 'nın 99 odası misafirlerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için tasarlanmıştır. En az 27 metrekare olan odalarımızda misafirlerimizi konuk ederken, aynı zamanda rahatlamalarını sağlayacak bir dizi lüks olanağa sahip yüksek standartlardaki konaklama imkânları sunma açısından da en ince ayrıntıyı dahi düşünmekteyiz